Jesteśmy grupą bardzo różnych osób – łączy nas wspólna pasja. Uwielbiamy psy i kochamy sport, dlatego wspólnymi siłami tworzymy Centrum Sportów Kynologicznych. CSK Na Fali to klub, w którym wspólnie trenujemy ze swoimi psami, razem przygotowujemy się do zawodów i tworzymy zgraną drużynę.

Team Obedience Na Fali to obecnie 19 osób. Mamy bardzo różne doświadczenia. Część z nas od lat trenuje obi i ma już duże sukcesy w tej dziedzinie, część trenowała lub trenuje nadal inne dyscypliny sportu, część pracuje ze swoimi psami w różnych profesjach, a dla niektórych z nas przygoda z psim sportem dopiero się rozpoczyna. Nasze psie stado jest bardzo zróżnicowane – od małego yorka do wielkiego owczarka. Wybraliśmy Obedience, to wymagająca i ciekawa dyscyplina, uwielbiamy dłubać w detalach poszczególnych ćwiczeń, podkręcać dynamikę, a nade wszystko wzmacniać więź i porozumienie między nami a naszymi psami. Chcemy pokazać, że trenowanie posłuszeństwa sportowego to może być wielka radość dla ludzi i dla psów, walczymy z nudą i powagą. Jednocześnie naszym celem jest wysoki poziom, intensywnie się rozwijamy i przygotowujemy solidnie do zawodów.

Team Obedience Na Fali: Agnieszka Brończyk – Huba, OrBIt i WinterFresh, Kamila Burek – Hela, Wojak, Hugo i Gero, Ala Buzikiewicz – Enox i Yolo, Hania Gajewska i Ptyśka, Asia Hewelt – Dobby, Taflon, Venom i Shine, Kasia Jaworska i Lexi, Olga Kasperek – Taika i Tinkerbell, Ewa Kiryk – Haker, Pojke i Zaksa, Monika Krella – Dżuma, Nora i Berek, Patrycja Król i Budvi, Ania Nejman i Maxi, Ania Orłowska i Olek Urbański oraz Rysiu, Małgorzata Prażanowska i Krzysztof Prażanowski oraz Weezy i Spock, Magda Stodułko – Toro, Shot, Zoom i Lomo, Ola Szwiec – Crump, Runa i Phlox, Klaudia Szymańska – Keen, Reem i Elmo oraz Jędrzej Kalinowski i Nasty.

Team Leader – Asia Hewelt

Obedience to moja ulubiona dyscyplina sportu. Na treningach lubię pracować nad równowagą między szybkością, a dokładnością. Bardzo ważny jest dla mnie styl pracy i ucząc poszczególnych ćwiczeń zawsze myślę o tym, czy efekt końcowy będzie mi się podobał wizualnie. Jednak to co dla mnie najważniejsze w kontekście posłuszeństwa to moje relacje z psem. Bardzo dbam o to by moje psy miały wielką radość z pracy ze mną, żeby to nasza współpraca była głównym motorem do podejmowania wysiłku, a nie tylko smakołyki i zabawki. Ogromnie się cieszę, że będąc Na Fali spotykam się z super ludźmi, którzy są ta samo zakręceni jak ja. Wspólne treningi to sama przyjemność. W pierwszych startach w obedience towarzyszył mi mój pierwszy pies- labrador Hugo. Skrzydła rozwinęłam przy moim wspaniałym Ludwiku- airedale terierze. Jako że szorstkość skradła moje serce swoim niepokornym charakterem, dziś trenuję z kolejnym, szalonym pierdlem- Dobisiem. Los za to zdecydował tak by moim drugim psem i jednocześnie najlepszym kumplem Dobisia został wspaniały border collie- Taflon. Moim trzecim i najmłodszym psem jest obecnie drugi border collie – Venom.