puchary-2

 NASTY

Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2015
Klasa 3 – lokata 2 – IV Otwarte Zawody Obedience, 04.10.2014
Klasa 3 – lokata 1 – Zawody obedience w Českiej Lípie (Czechy), 14.09.2014
Klasa 3 – lokata 1 – Zawody obedience w Českiej Lípie (Czechy), 13.09.2014
Klasa 3 – lokata 2 – Zawody obedience w Sopocie, 23.08.2014
Klasa 3 – lokata 1 – Zawody obedience w Gdyni, 22.06.2014
Klasa 3 – lokata 2 – Joop de Reus Memorial Cup, Rotterdam (Holandia), 07.06.2014
wniosek CACIOB
Klasa 3 – lokata 1 – Zawody obedience w Rzeszowie, 12.04.2014
Klasa 2 – lokata 1 – Zawody obedience w Korytowie, 05.04.2014
Klasa 2 – lokata 1 – Zawody obedience w Szczecinie, 29.03.2014
Klasa 2 – lokata 2 – Zawody obedience w Świebodzicach, 08.03.2014
Klasa 2 – lokata 2 – Zawody obedience w Długiej Kościelnej, 02.03.2014
Klasa 2 – lokata 2 – Zawody obedience w Celinowie, 14.02.2014
Klasa 1 – lokata 1 – Zawody obedience w Chwaszczynie, 28.09.2013
Klasa 0 – lokata 1 – Mistrzostwa Polski Obedience, 15.09.2013

 

DOBBY

Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2015, 2016 i 2017
Klasa 3 – lokata 1 – IV Otwarte Zawody Obedience, 04.10.2014
Klasa 3 – lokata 2 – Mistrzostwa Słowacji Obedience (Słowacja), 07.09.2014
wniosek CACIOB
Klasa 3 – lokata 2 – Zawody obedience w Lubieszynie, 29.03.2014
Klasa 3 – lokata 3 – Zawody obedience w Długiej Kościelnej, 02.03.2014
Klasa 3 – lokata 2 – Zawody obedience w Celinowie, 14.02.2014
Klasa 3 – lokata 1 – Zawody obedience w Gdańsku, 12.10.2013
Klasa 3 – lokata 1 – Zawody obedience w Chwaszczynie, 28.09.2013
Klasa 3 – lokata 1 – Zawody obedience w Koszalinie, 20.07.2013
Klasa 3 – lokata 3 – Zawody obedience w Bydgoszczy, 30.06.2013
Klasa 2 – lokata 3 – III Halowe Otwarte Zawody Obedience, 06.01.2013
Klasa 0 – lokata 1 – Zawody obedience w Sopocie, 11.08.2012

 

BEREK

Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2017
Mistrz Polski Retrieverów 2016 (klasa 3)

Klasa 2 – lokata 1 – Zawody obedience w Sopocie, 23.08.2014
Klasa 2 – lokata 1 – Zawody obedience w Wałbrzychu, 5-6.10.2013
Klasa 2 – lokata 3 – Zawody obedience w Chwaszczynie, 28.09.2013
Klasa 1 – lokata 3 – Zawody obedience w Koszalinie, 20.07.2013
Klasa 1 – lokata 1 – Zawody obedience w Świebodzicach, 16-17.02.2013
Klasa 0 – lokata 1 – Zawody obedience w Bydgoszczy, 24-25.11.2012

 

TORO

Klasa 2 – lokata 2 – IV Halowe Otwarte Zawody Obedience, 4-6.01.2014
Klasa 2 – lokata 1 – Zawody obedience w Koszalinie, 20.07.2013
Klasa 2- lokata 2 – Zawody obedience w Sopocie, 12.10.2013
Klasa 0 – lokata 3 – Zawody obedience we Wrocławiu, 01.09.2012

 

TOUGH

Champion Polski Obedience
Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2015, 2016 i 2017

Klasa 3 – lokata 1 – X Zielonogórskie Zawody Obedience, 29.11.2015
Mistrz Polski Obedience kl. 3 2015

Klasa 3 – lokata 1 – Mistrzostwa Polski Obedience 2015, 18.10.2015
Klasa 2 – lokata 2 – IV Otwarte Zawody Obedience, 04.10.2014
Klasa 2 – lokata 2 – Mistrzostwa Słowacji Obedience (Słowacja), 07.09.2014
Klasa 2 – lokata 3 – Zawody obedience w Gdyni, 22.06.2014
Klasa 1 – lokata 2 – Joop de Reus Memorial Cup, Rotterdam (Holandia), 08.06.2014
Klasa 1 – lokata 2 – Joop de Reus Memorial Cup, Rotterdam (Holandia), 07.06.2014
Klasa 1 – lokata 3 – Zawody obedience w Warszawie, 24.05.2014
Klasa 1 – lokata 1 – Zawody obedience w Rzeszowie, 12.04.2014
Klasa 1 – lokata 1 – Zawody obedience w Lubieszynie, 29.03.2014

 

HAKER

Klasa 2 – lokata 2 – Zawody obedience w Drzonkowie, 01.03.2014
Klasa 2 – lokata 2 – Zawody obedience w Gdyni, 28.09.2013
Klasa 0 – lokata 2 – Zawody obedience w Ryczywole, 16.06.2012
Klasa 0 – lokata 2 – Zawody obedience w Ryczywole, 02.06.2007

 

ZOOM

Klasa 2 – lokata 3 – IV Halowe Otwarte Zawody Obedience, 4-6.01.2014
Klasa 1 – lokata 3 – Joop de Reus Memorial Cup, Jihlava (Czechy), 31.08-01.09.2013
Klasa 1 – lokata 1 – Zawody obedience w Koszalinie, 20.07.2013
Klasa 1 – lokata 2 – Zawody obedience w Świebodzicach, 16-17.02.2013
Klasa 0 – lokata 2 – III Halowe Otwarte Zawody Obedience w Kaliszu, 5-6.01.2013

 

WEEZY

Klasa 2 (szwedzka) – lokata 2 – Tollarspecialen 2015 (Szwecja)
Klasa 1 (szwedzka) – lokata 3 – Tollarspecialen 2014 (Szwecja)
Klasa 1 – lokata 1 – II Zawody Świętojańskie w Gdyni, 21.06.2014
Klasa 1 – lokata 1 – Zawody obedience we Wrocławiu, 17.05.2014
Klasa 1 – lokata 3 – Zawody obedience w Lubieszynie k. Szczecina, 29.03.2014
Klasa 0 – lokata 1 – Zawody obedience w Bydgoszczy, 30.06.2013

 

NORKA

Klasa 2 – lokata 3 – Mistrzostwa Polski Obedience 2015, 17.10.2015
Klasa 1 – lokata 3 – Zawody Świętojańskie w Gdyni, 22.06.2013
Klasa 0 – lokata 1 – III Halowe Otwarte Zawody Obedience w Kaliszu, 5-6.01.2013

 

MAXI

Klasa 1 – lokata 1 – Zawody obedience w Gdyni, 13.04.2014

 

ZAKSA

Klasa 1 – lokata 1 – X Zielonogórskie Zawody Obedience, 28.11.2015
Klasa 1 – lokata 3 – Mistrzostwa Polski Obedience 2015, 17.10.2015
Klasa 0 – lokata 3 – Zawody obedience w Świebodzicach, 04.10.2014

 

Na zawsze w naszej pamięci

SAYCO

(2011 – 2015)

Klasa 0 – lokata 2 – Zawody Świętojańskie w Gdyni, 22.06.2013

 

LUDWIK

(2005 – 2011)

Mistrz Polski Obedience Klasy 1 (2007)
Mistrz Mazowsza Obedience Klasy 2 (2009)
Mistrz Warszawy Obedience Klasy 2 (2009)
Puchar Polski Obedience Klasy 2 (2009)
Mistrz Pomorza Obedience Klasy 3 (2009)
Mistrz Polski Obedience Klasy 3 (2010)
Mistrz Słowacji Obedience Klasy 3 (2010)
Kwalifikacja na Mistrzostwa Świata (2011)

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

IMG_3681IMG_3667IMG_3659IMG_3658