7/08/2011

Spotykamy się i trenujemy razem, ponieważ chcemy zbudować dobrze zorganizowaną drużynę sportową. W grupie jest siła, a jeżeli grupa ma jeden cel to siła jest jeszcze większa. Chcemy rozwijać siebie i nasze psy, zdobywać coraz wyższe klasy, coraz wspanialsze trofea. Chcemy wspólnie jeździć i uczyć się od najlepszych, organizować ciekawe spotkania, które będą promować obedience w Polsce, chcemy startować w kraju i zagranicą. Wspieramy się i kibicujemy sobie wzajemnie, od sukcesu jednostki ważniejszy jest dla nas sukces drużyny- to nasz przepis, żeby być zawsze Na Fali.

A poza tym świetnie czujemy się w swoim towarzystwie pracując z naszymi wspaniałymi psami. Lubimy aktywnie spędzać wolny czas, rozwijając swoją pasję i bawiąc się przy tym wyśmienicie. Jesteśmy bardzo ambitni i zaangażowani, ale nie zapominamy o tym, że nasze treningi mają być też zawsze wielką frajdą dla nas i naszych psów!

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

IMG_3681IMG_3667IMG_3659IMG_3658