12/07/2018

Obediencowe ramię NA FALI zakończyło tygodniowy obóz szkoleniowy! Przez siedem dni trenowaliśmy pod okiem zawodniczek i trenerek ze ścisłej światowej czołówki: Riitta Kivimäki (Finlandia) i Anna Scelsa (Włochy). Mamy głowy pełne pomysłów na treningi, serca wypełnione energią do pracy, a umysły zmotywowane dzięki sesjom treningu mentalnego.

Tegoroczny obóz urozmaiciliśmy udziałem w zawodach obedience w Gdyni, będących elementem Grand Prix Polski Obedience. Nasi reprezentanci wystartowali we wszystkich klasach, zajmując wysokie lokaty na podium. Klasę trzecią wygrała Magdalena Stodułko i Zoom, a Klaudia Szymańska i Keen zaliczyły bardzo udany start treningowy. W klasie 2 Ewa Kiryk i Pojke oraz Małgorzata Prażanowska i Weezy zdobyli oceny bardzo dobre oraz odpowiednio drugie i trzecie miejsce na podium. W klasie 1 wystartowała Agnieszka Brończyk z Hubą (ocena doskonała) i Orbitem (ocena bardzo dobra). Huba otrzymała tym samym awans do klasy 2 i tego dnia – drugie miejsce na pudle.

Z możliwości startu skorzystały też nasze instruktorki, dla których była to okazja sprawdzenia umiejętności ich młodych, jeszcze niedoświadczonych psów. W klasie 1 zobaczyć było można Riittę Kivimäki i Hippu, które uzyskały ocenę doskonałą i pierwszą lokatę. W klasie 0 wystartowała natomiast, towarzysząca Riittcie, Milli Lehtinen i jej suczka Popa. Również ten duet zdobył ocenę doskonałą, co dało trzecie miejsce na podium.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Na Fali Obedience Camp 2018

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

IMG_3681IMG_3667IMG_3659IMG_3658