21/06/2017

Za nami wspaniałe, pełne emocji Mistrzostwa Świata Obedience 2017! Pierwszego dnia startów indywidualnych nasza niezastąpiona Joanna Hewelt i Tough zdobyli 295,5 punkta, ocenę doskonałą oraz TRZECIE MIEJSCE na podium pierwszego dnia Mistrzostw!

W sobotę z upałem, jaki towarzyszył zawodom, zmagali się Joanna Hewelt i Dobby oraz Monika Krella i Berek, zdobywając odpowiednio 255,5 oraz 222,75 pkt. Obaj zaliczyli bardzo ładne starty, z pięknym wyrazem pracy i motywacją.

W wielkim finale, do którego zakwalifikowało się dwadzieścia najlepszych par, Joanna Hewelt i Tough zdobyli 250,5 pkt oraz miejsce 12, udowadniając, że należą do ścisłej światowej czołówki!!!

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych nafalowych zawodników! Serdeczne gratulacje należą się również drugiej finałowej, biało-czerwonej parze – Sylwia Szugzda i Hajda oraz wszystkim pozostałym zawodnikom naszej reprezentacji. Polska drużyna zajęła wysokie, czwarte miejsce w rankingu narodów, co jest najlepszym wynikiem w historii polskiego obedience!

Mistrzostwa Świata Obedience 2017

Zdjęcie: Hanna Gajewska

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

IMG_3681IMG_3667IMG_3659IMG_3658