4/04/2017

Po długim i wycieńczającym okresie kwalifikacji do Mistrzostw Świata Obedience, trójkowicze wzięli zasłużony urlop i skupili się na regeneracji sił i planowaniu przygotowań do kolejnych startów. Mimo to, w Pucharowych zawodach obedience we Wrocławiu, sędziowanych przez Jacka Lewkowicza, nie mogło zabraknąć Na Falowych zawodników.

W sobotę 1 kwietnia 2017 r. w klasie drugiej zmierzyło się trzech naszych reprezentantów. Starty na ocenę bardzo dobrą zaliczyli Ewa i Pojke – lokata 4/13 (debiut w dwójkach) oraz Gosia i Weezy – lokata 5/13. Lokatę siódmą zajęła z kolei, powracająca do formy, Zaksa, dla której były to pierwsze zawody od czasu urodzenia szczeniaków.

W niedzielę w klasie 1 walczyły nasze klubowe tollery. Tym razem szczęście dopisało Gosi i Spockowi, który uzyskali ocenę doskonałą, miejsce pierwsze na 22 startujące zespoły oraz awans do klasy 2.

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

IMG_3681IMG_3667IMG_3659IMG_3658