Posted by admin
styczeń - 23 - 2022

Ależ to był weekend! Po prostu doskonały! Dwudniowe zawody obedience dla klasy 3 „Kwali Na Fali 2022” w Gdyni zwyciężyli Magdalena Stodułko i Shot z 294,5 pkt i oceną doskonałą. Miejsce czwarte oraz 265,5 pkt z oceną doskonałą zajęli Joanna Hewelt i Venom. Bardzo dobre oceny zdobyli również Klaudia Szymańska i Keen (miejsce 6/28), Monika Krella i profesor Berek (miejsce 10/28) oraz Patrycja Król i Budvi (miejsce 11/28 i debiut w klasie 3!).

Dodajmy, że zawody rozgrywane były po raz pierwszy według nowego regulaminu obedience, obowiązującego od stycznia tego roku.

Posted by admin
grudzień - 4 - 2021

Gdy prowadząca i uczestnicy nadają na tych samych falach wiedz, że będzie petarda!

Za nami dwa intensywne dni z najlepszą na świecie Paulą Gumińską. Pracowaliśmy nad jeszcze lepszą motywacją, robiliśmy fitnessy, układaliśmy kolejne plany treningowe, no i masowaliśmy pieseczki. Obediencowa sekcja NA FALI dostała nowe zadania domowe, które będziemy pilnie odrabiać przed kolejnym spotkaniem z Ciocią Paulą.

Paula, dziękujemy za inspirującą dawkę wiedzy i masę pozytywnej energii, którą nas naładowałaś!

Posted by admin
listopad - 23 - 2021

Zawody z cyklu Baltic Obedience Cup, które odbyły się w Gdańsku 20 listopada 2021 r., okazały się dobrym dniem dla Pana Dżumy. Dzielny piesek starał się bardzo, co zaowocowało lokatą 1/3 w klasie 1 z oceną doskonałą (258/320 pkt). Sędziowała pani Magdalena Galak.

Brawo Monika, brawo Dżuma!

Posted by admin
listopad - 14 - 2021

Joanna Hewelt i Venom MISTRZAMI POLSKI OBEDIENCE 2021!

Podczas Mistrzostw Polski Obedience 2021 w Gdyni Venom i Joanna zdobyli 268.5 pkt i ocenę doskonałą, co dało pierwszą lokatę na podium klasy 3 oraz zaszczytny, mistrzowski tytuł. Pękamy z dumy!

Posted by admin
październik - 21 - 2021

No to oficjalnie. Oto nowi członkowie obedience’owej części teamu NA FALI!

🌊 High Tension Let Me YOLO – pierwszy border w rękach Alicji. Urodzona jak na zamówienie, z miejsca pokochana przez ludzką rodzinę i dużego wujka Enoxa. Będzie się działo z tą pannicą – w końcu żyje się tylko raz!
🌊 High Tension Let Me Be Your PHLOX dołączył do Aleksandry i Crumpa. Przyszły wirtuoz obedience. Bystry, rączy, mądry, rezolutny. No petarrrda!
🌊 High Tension Let’s Do LOMO to wybranek Magdaleny. „Nie myśl! Bądź szybki!” – mówi Lomografia. Ten łobuz doda jednak od siebie sporo talentu i rozumku, jak na dziedzica obedience przystało.
🌊 High Tension Let’s SHINE vel Klucha. Córka swego ojca. Klon Taflona, mała zdolniacha, przyszła mistrzyni. Będzie błyszczeć u boku Joanny.

Wszystkie szczylki urodziły się w hodowli High Tension i są potomkami naszego klubowego Mistrza – Tougha.Nowe szczeniaczki w Na Fali

Posted by admin
październik - 3 - 2021

Gorrrrące wieści z Wrocławia z Październikowych Zawodów Obedience (2-3.10.2021). Nasza solidna firma i bardzo doświadczony zawodnik Berek (Golden Retriever) stanął na pierwszym miejscu podium w klasie 3 z oceną doskonałą (281 pkt)! Gratulujemy!

Berek na podium zawodów obedience
Berek na podium zawodów obedience
Posted by admin
październik - 3 - 2021

Za nami II Oficjalne Igrzyska Obedience w Sierakowie koło Warszawy (18.09.2021). Igrzyska zakończone pięknymi ocenami i awansami nafalowych zawodników z klasy 2. Nasze dwa teamy: Patrycja i Budvi (Owczarek Australijski) oraz Aleksandra i Crump (Border Collie)uzyskały oceny doskonałe i awans do klasy 3 obedience. Dodatkowo Budvi zajął zaszczytne, drugie miejsce na podium! Gratulujemy!

Tego dnia w klasie 3 debiutował też Fresh (Welsh Corgie Cardigan), zdobywając 221,5 pkt i ocenę dobrą.

Posted by admin
sierpień - 11 - 2021

Już jutro – 12 sierpnia 2021 r. – w Szwajcarii rozpoczynają się Mistrzostwa Świata Obedience 2021! Nasza reprezentacja jest już po oficjalnym treningu, zwarta i gotowa do mistrzowskich startów. Trzymajmy mocno kciuki za biało-czerwonych!
My, w sposób szczególny, z całych sił kciukamy za zawodników NA FALI:
🌊 Joannę Hewelt (Tough + Venom)
🌊 Magdalenę Stodułko (Shot)
🌊 Klaudię Szymańską (Keen)

Posted by admin
lipiec - 12 - 2021

Halo, halo, ktoś tu awansował do dwójeczek! Na zawodach obedience w Gdańsku 11.07.2021 r., sędziowanych przez pana Jacka Lewkowicza, nasz klubowy #goldenboy Dżuma zdobył 257 punktów, co dało ocenę doskonałą i drugie miejsce na podium klasy 1! Serdeczne gratulacje dla Moniki i Dżumy. Nie możemy doczekać się startów tego duetu w dwójkach!

Dżuma - NA FALI OBEDIENCE

W zawodach, w klasie drugiej, wystartowali również Ola i Crump oraz Patrycja i Budvi. Chociaż nie udało się zdobyć upragnionych awansów, duety te dzielnie stawiały czoła kolejnym ćwiczeniom i wyciągnęły cenne doświadczenie i wskazówki na kolejne treningi.

Budvi i Crump - NA FALI OBEDIENCE
Posted by admin
lipiec - 6 - 2021

Uwaga, a teraz przedstawiamy! Tadaaam! Oto nowe klubowiczki NA FALI OBEDIENCE! Poznajcie Patrycję Król i Kasię Jaworską oraz Lexi i Budvi’ego.

Lexi miała być aktywnym towarzyszem wycieczek i podróży. W wieku 8 miesięcy wzięła udział z Patrycją w pierwszym seminarium obedience. Była dużym wyzwaniem, zwłaszcza dla początkującego przewodnika, ale dzięki temu świetnym nauczycielem. Z Kasią rekreacyjnie trenuje mantrailing.

Budvi przyjechał z Czech i od pierwszych tygodni trenuje obedience. Ma dużą motywację do pracy i jest małą torpedą. Już za parę dni Budvi startuje w klasie 2 na zawodach obedience, więc trzymajcie kciuki!

Kasia, Patrycja, witajcie na pokładzie!

Zdjęcie: Sontag Studio