Posted by admin
październik - 21 - 2021

No to oficjalnie. Oto nowi członkowie obedience’owej części teamu NA FALI!

🌊 High Tension Let Me YOLO – pierwszy border w rękach Alicji. Urodzona jak na zamówienie, z miejsca pokochana przez ludzką rodzinę i dużego wujka Enoxa. Będzie się działo z tą pannicą – w końcu żyje się tylko raz!
🌊 High Tension Let Me Be Your PHLOX dołączył do Aleksandry i Crumpa. Przyszły wirtuoz obedience. Bystry, rączy, mądry, rezolutny. No petarrrda!
🌊 High Tension Let’s Do LOMO to wybranek Magdaleny. „Nie myśl! Bądź szybki!” – mówi Lomografia. Ten łobuz doda jednak od siebie sporo talentu i rozumku, jak na dziedzica obedience przystało.
🌊 High Tension Let’s SHINE vel Klucha. Córka swego ojca. Klon Taflona, mała zdolniacha, przyszła mistrzyni. Będzie błyszczeć u boku Joanny.

Wszystkie szczylki urodziły się w hodowli High Tension i są potomkami naszego klubowego Mistrza – Tougha.Nowe szczeniaczki w Na Fali

Posted by admin
październik - 3 - 2021

Gorrrrące wieści z Wrocławia z Październikowych Zawodów Obedience (2-3.10.2021). Nasza solidna firma i bardzo doświadczony zawodnik Berek (Golden Retriever) stanął na pierwszym miejscu podium w klasie 3 z oceną doskonałą (281 pkt)! Gratulujemy!

Berek na podium zawodów obedience
Berek na podium zawodów obedience
Posted by admin
październik - 3 - 2021

Za nami II Oficjalne Igrzyska Obedience w Sierakowie koło Warszawy (18.09.2021). Igrzyska zakończone pięknymi ocenami i awansami nafalowych zawodników z klasy 2. Nasze dwa teamy: Patrycja i Budvi (Owczarek Australijski) oraz Aleksandra i Crump (Border Collie)uzyskały oceny doskonałe i awans do klasy 3 obedience. Dodatkowo Budvi zajął zaszczytne, drugie miejsce na podium! Gratulujemy!

Tego dnia w klasie 3 debiutował też Fresh (Welsh Corgie Cardigan), zdobywając 221,5 pkt i ocenę dobrą.

Posted by admin
sierpień - 11 - 2021

Już jutro – 12 sierpnia 2021 r. – w Szwajcarii rozpoczynają się Mistrzostwa Świata Obedience 2021! Nasza reprezentacja jest już po oficjalnym treningu, zwarta i gotowa do mistrzowskich startów. Trzymajmy mocno kciuki za biało-czerwonych!
My, w sposób szczególny, z całych sił kciukamy za zawodników NA FALI:
🌊 Joannę Hewelt (Tough + Venom)
🌊 Magdalenę Stodułko (Shot)
🌊 Klaudię Szymańską (Keen)

Posted by admin
lipiec - 12 - 2021

Halo, halo, ktoś tu awansował do dwójeczek! Na zawodach obedience w Gdańsku 11.07.2021 r., sędziowanych przez pana Jacka Lewkowicza, nasz klubowy #goldenboy Dżuma zdobył 257 punktów, co dało ocenę doskonałą i drugie miejsce na podium klasy 1! Serdeczne gratulacje dla Moniki i Dżumy. Nie możemy doczekać się startów tego duetu w dwójkach!

Dżuma - NA FALI OBEDIENCE

W zawodach, w klasie drugiej, wystartowali również Ola i Crump oraz Patrycja i Budvi. Chociaż nie udało się zdobyć upragnionych awansów, duety te dzielnie stawiały czoła kolejnym ćwiczeniom i wyciągnęły cenne doświadczenie i wskazówki na kolejne treningi.

Budvi i Crump - NA FALI OBEDIENCE
Posted by admin
lipiec - 6 - 2021

Uwaga, a teraz przedstawiamy! Tadaaam! Oto nowe klubowiczki NA FALI OBEDIENCE! Poznajcie Patrycję Król i Kasię Jaworską oraz Lexi i Budvi’ego.

Lexi miała być aktywnym towarzyszem wycieczek i podróży. W wieku 8 miesięcy wzięła udział z Patrycją w pierwszym seminarium obedience. Była dużym wyzwaniem, zwłaszcza dla początkującego przewodnika, ale dzięki temu świetnym nauczycielem. Z Kasią rekreacyjnie trenuje mantrailing.

Budvi przyjechał z Czech i od pierwszych tygodni trenuje obedience. Ma dużą motywację do pracy i jest małą torpedą. Już za parę dni Budvi startuje w klasie 2 na zawodach obedience, więc trzymajcie kciuki!

Kasia, Patrycja, witajcie na pokładzie!

Zdjęcie: Sontag Studio

Posted by admin
czerwiec - 19 - 2021

W ten upalny dzień spieszymy z gorrrącymi wiadomościami z dzisiejszych, trójmiejskich zawodów obedience Kwali Na Fali 2021 ! 

Miejsce 2 🥈 Klaudia Szymańska i Keen (ocena dosk.)
Miejsce 3 🥉 Joanna Hewelt i Venom (ocena dosk.)
Miejsce 4 🏅 Magdalena Stodułko i Shot (ocena bdb)

Jutro walczymy dalej! Stawka jest wysoka – to kwalifikacje do Mistrzostw Świata Obedience 2021! 

Zdjęcie:  Alicja Matejuk
Posted by admin
czerwiec - 19 - 2021

Drugi dzień upalnego lata. Drugi dzień zawodów obedience w Trójmieście. Drugi dzień emocji i podiumowych podbojów drużyny Na Fali. Dzisiejsze wyniki to:
Miejsce 2 – Joanna Hewelt i Tough
Miejsce 4 – Klaudia Szymańska i Keen

No i istny ogień w klasyfikacji łącznej z dwóch dni zawodów! Miejsce pierwsze – Klaudia Szymańska i Keen. Miejsce trzecie – Joanna Hewelt i Venom. Miejsce czwarte – Magdalena Stodułko i Shot. Miejsce piąte – Joanna Hewelt i Tough.

Był to nie tylko weekend pełen emocji, ale i ważnych debiutów. W genialnym stylu przygodę z klasą trzecią rozpoczął Venom. Pierwsze szlify w trójkach zebrał też rudy rodzynek tych zawodów – Spock, lądując w klasyfikacji łącznej na miejscu 15 z 26 psów.

Posted by admin
maj - 13 - 2021

Pandemia zmieniła wiele (na minus) w naszej codzienności. Brakowało wspólnych spotkań, treningów, zawodów… Ale czy to mogło nas powstrzymać? Oczywiście, że nie!

Gdy tylko pojawił się pomysł organizacji międzynarodowych zawodów obedience w wersji online, wiedzieliśmy: nie może tam zabraknąć reprezentacji NA FALI!

Zawody Online Try-out Competition Canifit zorganizowane zostały przez Canifit.official z mocną i profesjonalną obsadą sędziowską:
klasa 1 – Gerlinde Dobler (Niemcy)
klasa 2 – Lucie Gabrielová (Czechy)
klasa 3 – Nadine Hess (Szwajcaria)

Sędziowanie było bardzo dokładne. Dzięki notom i dokładnym opisom, uzyskaliśmy ogrom wiedzy i inspiracji do kolejnych treningów.

Cieszymy się, że nasze starty zostały docenione przez sędziów! W klasie 3 drużyna NA FALI uplasowała się – z oceną doskonałą – na wysokich miejscach: trzecim (Joanna Hewelt i Tough), czwartym (Magdalena Stodułko i Shot) i piątym (Monika Krella i Berek). W klasie 1 ocenę doskonałą i lokatę 11 zdobyli Monika Krella i Dżuma.

Nie możemy się doczekać kolejnych, tym razem oficjalnych, zawodów i spotkania z Wami na żywo na ringach i treningach obedience!

Posted by admin
kwiecień - 27 - 2021

W niedzielę 25 kwietnia na zawodach obedience w Gdyni nasz klubowy corgiś – Orbit zdobył ocenę doskonałą i drugą lokatę w klasie 2! Tym samym Orbit jest pierwszym corgi w Polsce z awansem do klasy 3 obedience!!! Teraz fanklub krótkonożnego pana o wielkim sercu będzie jeszcze większy.

A z pewnego i sprawdzonego źródła wiemy, że Orbit składa już ćwiczenia do trójeczek, tak że ten. Będzie się działo!

Zdjęcie: https://www.eltorado.pl/