Posted by admin
Październik - 3 - 2019

Za nami bardzo pracowity weekend Mistrzostw Polski Obedience 2019. Podczas zawodów wystąpiliśmy w podwójnej roli – działaliśmy zarówno jako organizatorzy, jak i zawodnicy. Dwa dni zmagań, dwa ringi startujące równolegle – oj działo się!

Nasi zawodnicy wystąpili we wszystkich klasach obedience. W klasie 1 zobaczyć można było Crumpa i Orbita. Do klasy 2 zgłoszeni zostali: Enox, Shot, Spock, Weezy, Wojak i Zaksa. W mistrzowskiej klasie 3 walczyli: Berek, Keen, Pojke, Rysiu, Taika i Tough. Nasze najlepsze wyniki przedstawiają się następująco:
Klasa 3 – sobota: drugie miejsce i ocena doskonała: Klaudia i Keen
Klasa 3 – niedziela:
– pierwsze miejsce i ocena doskonała: Joanna i Tough
– piąte miejsce i ocena doskonała: Monika i Berek
Klasa 2 – niedziela: pierwsze miejsce, ocena doskonała i awans do klasy 3: Małgorzata i Spock

Naszym zawodnikom przypadły również tytuły mistrzowskie!
Małgorzata i Spock zdobyli tytuł Mistrza Polski Obedience w klasie 2.
Joanna i Tough zostali z kolei Wicemistrzami Polski Obedience w klasie 3.

Posted by admin
Wrzesień - 16 - 2019

Otwieramy nabór na jesienne Kursy Obedience – last minute! W programie kurs fundamenty, kurs klasa 0, klasa 1, klasa 2. Spotykamy się we wtorki o godz. 17.00 w Chwaszczynie. Koszt czterech spotkań: 300 zł (nowi uczestnicy) / 250 zł (absolwenci).

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.09.2019! Będzie intensywnie i treściwie!

Zapisy poprzez: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvxAZ58wV8I6tc6am13fzGZAaYi630sTNN8kovyULKPpMNmA/viewform?fbclid=IwAR14vsOM8E9QNWFybQZnnr92Yc_jGveq8juVl5B6YkezwGcmLDREYuep0qQ

Więcej informacji: nafaliobi@gmail.com

Posted by admin
Wrzesień - 16 - 2019

W miniony weekend we Wrocławiu odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Polski Obedience Retrieverów 2019. Był to jednocześnie debiut w klasie 3 naszych klubowych retrieverów – Taiki (Labrador Retriever) oraz Rysia (Nova Scotia Duck Tolling Retriever).

Nasza klubowa, czarna strzała pokazała swój olbrzymi potencjał, zajmując trzecie miejsce na podium zawodów. Zdobyła przy tym tytuł Mistrza Polski Obedience Retrieverów w klasie 3!

Zdjęcie: Olga Kasperek

Posted by admin
Wrzesień - 2 - 2019

Wspaniałe wyniki II Otwartych Mistrzostw Polski Obedience Border Collie i Owczarków Australiskich, które odbyły się w miniony weekend w Szczecinie!

Klaudia Szymańska i Keen – Mistrz Polski Obedience OA i BC w klasie 3 (ocena doskonała i lokata I w klasyfikacji ogólnej zawodów).

Magdalena Stodułko i Shot – Mistrz Polski Obedience OA i BC w klasie 2 (ocena doskonała i lokata I w klasyfikacji ogólnej zawodów, awans do klasy 3).

Posted by admin
Sierpień - 11 - 2019

10 sierpnia na zawodach obedience w Sopocie zadebiutowali Aleksandra Szwiec i Crump. I nie był to zwykły debiut, tylko debiut w wielkim stylu! Ocena doskonała lokata 1/7, 150/160 pkt i awans do klasy 1! Brawo!

Posted by admin
Sierpień - 4 - 2019

Lato w pełni, obediencowe obozy idą pełną parą. My tymczasem wspominamy nasz klubowy, wyjątkowy Na Fali Obedience Camp prowadzony przez dwie wspaniałe zawodniczki: Anna Scelsa (Włochy) i Riitta Kivimäki (Finlandia).

Poza treningami obedience, dzieliliśmy się pasją innych psich sportów, które uprawiamy. Było więc tropienie sportowe, SAR, nosework, dummy. Krótko mówiąc: działo się!

A już 12 sierpnia rozpoczną się obozy obedience prowadzone przez nasze instruktorki: Joannę Hewelt i Magdalenę Stodułko. Jeśli jesteście zainteresowani, sprawdźcie stronę wydarzenia na Facebooku: Obedience Summer Camp 2019

Posted by admin
Lipiec - 16 - 2019

Christa Enquist to guru szkoleniowe wielu zawodników. Jak co roku jesienią przyjeżdża do Trójmiasta na treningi w klubie Na Fali.

28 listopada 2019 r. istnieje możliwość wykupienia indywidualnych sesji szkoleniowych w godzinach 17:00 – 19:00.

Treningi odbędą się na dużej, ogrzewanej hali piłkarskiej.

Koszt: 20 minut sesji – 350 zł
Obserwatorzy: 100 zł

Zapisy na maila: nafaliobi@gmail.com
Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj

Posted by admin
Lipiec - 10 - 2019

Emocje po Mistrzostwach Świata Obedience 2019 już opadły. Były to dni pełne emocji, nieoczekiwanych zwrotów akcji, a przede wszystkim wspaniałe, sportowe widowisko z najlepszymi psami w roli głównej.

Nasi reprezentanci dali z siebie wszystko!

Monika Krella i Berek pokazali, jak trzymać wysoką formę kolejny rok z rzędu, jak być zgranym zespołem i przekraczać własne granice.

Klaudia Szymańska i Keen udowodniły, jak wielki tkwi w nich potencjał. Tę parę na pewno zobaczymy wkrótce na kolejnych Mistrzostwach Świata!

Nasza największa duma to start Joanny Hewelt i Pana Taflona. Ten duet udowodnił swoją pozycję w czołówce światowego obedience, zajmując w finale 7 miejsce z 260,5 pkt oraz oceną doskonałą.

Pękamy z dumy!!!

Posted by admin
Maj - 22 - 2019

To już oficjalne! Trójka Klubowiczy Na Fali pojedzie na Mistrzostwach Świata Obedience 2019!

Główna Komisja Szkolenia Psów Związku Kynologicznego w Polce oficjalnie powołała reprezentację Polski na Mistrzostwa Świata Obedience 2019, które odbędą się Czechach. W skład drużyny weszły: Joanna Hewelt i Tough, Monika Krella i Berek oraz Klaudia Szymańska i Keen.

Przygotowania do Mistrzostw idą pełną parą. Trzymamy kciuki za starty Na Fali!

Posted by admin
Marzec - 17 - 2019

Na Fali wygrali, czyli wspaniałe wieści z Zawodów Obedience w Bronkowie!

Zawody Obedience w Bronkowie (16-17 marca 2019) okazały się niezwykle udane dla klubowiczy Na Fali. Nasi zawodnicy zostali wysoko ocenieni przez duńskiego sędziego Mads Grønbæk-Møller i stanęli na czołowych miejscach podium.

W klasie 3 miejsce pierwsze i ocenę doskonałą uzyskali Monika Krella i Berek. Tuż za nią, na drugiej lokacie, uplasowała się Klaudia Szymańska i Keen (również z oceną doskonałą).

W klasie 2 drugie miejsce podium wywalczyła Olga Kasperek i Taika, uzyskując ocenę doskonałą. Był to debiut dziewczyn w klasie 2 zakończony pięknym awansem do klasy 3!

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

IMG_3681IMG_3667IMG_3659IMG_3658