Posted by admin
Grudzień - 3 - 2018

Koniec roku to czas tradycyjnego zgrupowania Na Fali. Tym razem dwa intensywne dni spędziliśmy na seminarium obedience z Christą Enqvist z Finlandii. Ćwiczyliśmy detale, prędkości, technikę, dynamikę – nie mogło być lepiej!

seminarium obedience z christą enqvist

Posted by admin
Październik - 8 - 2018

Zawody obedience we Wrocławiu przyniosły nam nie tylko podia w klasie 2 i 3, ale przede wszystkim tytuły Mistrzów Polski Obedience Retrieverów 2018. I tak:

🏅Berek – Mistrzem Polski Obedience Retrieverów (klasa 3)
🏅Weezy – Wicemistrzem Polski Obedience Retrieverów (klasa 2)
🏅 Rysiu – II Wicemistrzem Polski Obedience Retrieverów (klasa 2)

mistrzostwa-polski-obedience-retrieverow

Zdjęcie: Olek Urbański

 

Posted by admin
Październik - 1 - 2018

Za nami Mistrzostwa Polski Obedience 2018. Klub Na Fali reprezentowały cztery zespoły w klasie 3. Nasza różnorodna grupa pokazała piękną pracę i uzyskała bardzo dobre wyniki:
Joanna Hewelt i Taflon, 290.25 pkt i lokata 3
Monika Krella i Berek, 272 pkt i lokata 6
Klaudia Szymańska i Keen, 253.25 pkt i lokata 8
Magdalena Stodułko i Zoom, 250.75 i lokata 9

Kolejne zawody już w styczniu. Na tę okazję szykujemy debiuty w różnych klasach, a trójkowicze będą walczyć o kwalifikacje na Mistrzostwa Świata 2019.

Posted by admin
Wrzesień - 18 - 2018

Shepmate’s CLEVER GIRL – czyli nasza klubowa Keen – została pierwszym Mistrzem Polski Obedience Owczarków Australijskich w klasie 3! Start na zawodach obedience w Szczecinie (16.09.2018) dał Klaudii i Keen pierwszą ozikową ocenę doskonałą w klasie trzeciej oraz drugą lokatę w klasyfikacji ogólnej. Do tego nagroda specjalna od sędziego, pana Rudy’ego Cattrysse (BE), za najlepszą relację psa z przewodnikiem. Pękamy z dumy!

Posted by admin
Wrzesień - 9 - 2018

Znasz podstawy obedience, ale nie wiesz, jak zrobić kolejny krok naprzód? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zapraszamy na treningi z instruktorem Na Fali – Moniką Krellą. Podczas regularnych treningów w małej grupie dowiesz się, jak nauczyć swojego psa kolejnych ćwiczeń i przygotować się do zawodów. Zapraszamy!

treningi-indywidualne-na-fali-monika-krella

Posted by admin
Wrzesień - 9 - 2018

Jesienią ruszamy z kursem dla najmłodszych adeptów obedience – zapraszamy na szczeniaczkowo Na Fali! Podczas spotkań będziemy uczyć się, jak rozpocząć naukę z młodym psem, jak budować prawidłowe relacje, utrzymać koncentrację i motywację oraz jak nauczyć samokontroli i równie ważnego odpoczynku od pracy. Spotkania obywać się będą w weekendy na bezpiecznym, ogrodzonym placu w Chwaszczynie.

kurs-dla-szczeniakow-na-fali

Posted by admin
Wrzesień - 9 - 2018

Zapraszamy na treningi indywidualne z instruktorami Na Fali: Joanną Hewelt i Magdaleną Stodułko!

treningi-indywidualne-na-fali-hewelt-stodulko

Posted by admin
Wrzesień - 3 - 2018

Serdecznie zapraszamy na jesienną edycję naszych stacjonarnych kursów obedience! Wrzesień i październik to idealna pora, aby rozpocząć przygodę z naszym ulubionym psim sportem. Podczas 8 weekendowych zajęć, prowadzonych przez Magdalenę Stodułko i Alicję Buzikiewicz-Hewelt, dowiesz się między innymi jak zacząć treningi i naukę elementów z klasy 0 i 1, jak radzić sobie z rozproszeniami oraz jak przygotować się do zawodów. Zapraszamy!

na fali kursy 2018

kurs-obedience-na-fali-gdansk

Posted by admin
Sierpień - 25 - 2018

Nasza falowa czarna błyskawica – Taika – zaliczyła dziś w pięknym stylu klasę 0 na egzaminie w Koszalinie, uzyskując 98,5 pkt. Gratulujemy Oldze i z niecierpliwością czekamy na starty w kolejnych klasach!

Posted by admin
Sierpień - 13 - 2018

Czas podsumować podboje szwedzkich 🇸🇪 ringów obedience przez nasze nafalowe Tollery!

4 sierpnia w zawodach, rozegranych w ramach największej w Europie imprezy pn. TOLLARSPECIALEN, startowali: Rysiu, Spock, Weezy (klasa 2) oraz Smok (klasa 1). Na trzecim miejscu podium stanął Spock z oceną bardzo dobrą (tylko trzy punkty zabrakło do noty doskonałej!). Tuż za nim, na 4 lokacie uplasował się Weezy, również z oceną bardzo dobrą. W klasie 1, miejsce 6 i ocena db przypadła Smokowi.

11 sierpnia na zawodach zorganizowanych przez Bro-Håbo Brukshundklubb, w klasie 2 wystartował Weezy, zdobywając 284/320 pkt, ocenę DOSKONAŁĄ i 1 miejsce na podium! Tym samym Weezy jest pierwszym Tollerem w Polsce, który awansował do najwyższej klasy obedience!

Również niedziela 12 sierpnia należała do Weezy’ego. Tym razem Wizzard kończy zawody w Västerås z oceną bdb, co wystarcza na zajęcie 1 miejsca na podium!

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

IMG_3681IMG_3667IMG_3659IMG_3658