Posted by admin
Wrzesień - 27 - 2020

Uwaga, uwaga, trwa nabór na jesienne zajęcia z posłuszeństwa sportowego z naszymi instruktorkami. Zapraszamy na rozpoczęcie przygody z obedience, bądź rozwijanie swoich umiejętności pod okiem naszych instruktorek.

Zapisy przyjmujemy na adres: nafaliobi@gmail.com
Prosimy o podanie w zgłoszeniu imienia, wieku i rasy psa oraz poziomu wyszkolenia (od zerowego po wymienienie odbytych szkoleń/startów w zawodach).

Jesienny kurs obedience Na Fali
Posted by admin
Wrzesień - 27 - 2020

Czas na wspomnienie lata i klubowego obozu NA FALI Obedience Camp 2020. Tradycyjnie w lipcu rozbiliśmy błękitny obóz nad polskim Bałtykiem, na który zaprosiliśmy Anną Scelsa z Włoch oraz Paulinę i Wojtka z Talking Dogs. Był to tydzień intensywnych treningów obedience, zgłębiania psiej komunikacji i lepszego rozumienia tego, co nasze psy starają się nam powiedzieć.

W filmie produkcji El Torado Magdalena Stodułko poznacie prawie wszystkich członków klubu, którzy powiedzą Wam między innymi, dlaczego warto być NA FALI. Bo NA FALI to nie tylko obedience. To przede wszystkim ludzie i ich psy.

Posted by admin
Lipiec - 31 - 2020

No i mamy to! Pierwsze zawody obedience w czasach pandemii i pierwsze wakacyjne awanse!

Meldujemy posłusznie, że 25-26 lipca na trójmiejskich zawodach obedience:
– Dżuma i Monika z powodzeniem zaliczyli zerówkę i już myślą o klasie 1
– Crump i Aleksandra zręcznie awansowali do klasy 2
– Venom i Joanna poszli na całość i w jeden weekend przeskoczyli do klasy 3, zdobywając oceny doskonałe w klasie 1 i 2

Po tak udanych startach, zasłużyliśmy na odpoczynek. No dobra, w naszym przypadku oznacza to dalsze treningi i wakacyjne obikowanie 🙂

Posted by admin
Lipiec - 14 - 2020

Poznajcie najmłodszego członka drużyny NA FALI!

Oto WinterFresh – Border Collie z czeskiej hodowli Reesheja. Miłość od pierwszego wejrzenia i prawdziwe przeznaczenie. Razem z Agnieszką rozwijać się będzie w kierunku obedience i ratownictwa.

„Wychować godnego następcę, z taką myślą poszukiwałam kolejnego psa” – wspomina Agnieszka. „Wybór – BC, hodowla Reesheja z Czech. Szczeniak – urocze oczy i opinia hodowcy, że dam radę go oswoić. Od pierwszego wejrzenia, wiedzieliśmy: jesteśmy sobie potrzebni. Ja wprowadzę go w świat sportu, on wskaże mi nową jego jakość” – dodaje.

Nasz przedszkolak ma już za sobą pierwszy klubowy obóz obedience z Anną Scelsa z Włoch i przyznać trzeba, że pracował pięknie, w niczym nie ustępując swoim starszym kolegom! 

Rośnij zdrowo nasz mały zawodniku! 

Foto. Magdalena Stodułko | El Torado

Posted by admin
Czerwiec - 5 - 2020

Zapraszamy do lektury wywiadu z naszą team leaderką Joanną Hewelt udzielonego dla e-horyzont.pl A w nim: o byciu współczesnym nomadem, pasji i celach w czasach pandemii.

Nam w sposób szczególny w pamięci zapadły następujące słowa Joanny:

„… podążać za tym co się kocha, przeżyć swoje życie najpełniej jak to możliwe, być między podobnymi sobie ludźmi, stawiać sobie wyzwania, rozwijać się i cieszyć chwilą …”

Czyż nie jest to wspaniała recepta na szczęśliwe życie i bycie spełnionym człowiekiem? Naszym zdaniem jest!

Pełen wywiad do przeczytania: e-horyzont.pl

Posted by admin
Luty - 26 - 2020

Czas podsumować ostatnie zawody obedience z udziałem klubowiczy Na Fali.

Były pasja i zaangażowanie? Były! Były oceny doskonałe? Były! Podia? Były! Awanse do wyższych klas? A jakże!

Podczas Zawodów Obedience w Rumiance (kwalifikacje do Mistrzostw Świata Obedience 2020) pierwsze miejsce w klasie 3 zajęli Monika i Berek (ocena dosk., 279,5 pkt). Oceny doskonałe wywalczyli również: Joanna i Tough (trzecie miejsce, ocena dosk., 277,5 pkt) oraz – debiutujący w tej klasie – Magdalena i Shot (czwarte miejsce, ocena dosk., 270,5 pkt).

Z kolei w miniony weekend, podczas zawodów w Gdańsku, na podium stanęli:
– w klasie 0 – Joanna i Venom (3 miejsce na podium, ocena dosk., awans do kl. 1)
– w klasie 1 – Agnieszka i Orbit (1 miejsce na podium, ocena dosk., awans do kl. 2)

Gratulujemy!

Posted by admin
Listopad - 3 - 2019

Poznajcie Dżuma – nowego klubowicza Na Fali! Nasz kolejny klubowy Golden Retriever i jego właścicielka Monika już teraz dzielnie szlifują fundamenty, by za jakiś czas zawojować ringi obedience.

Dżuma pochodzi ze szwedzkiej hodowli Doubleuse.

Posted by admin
Listopad - 3 - 2019

Trwa nabór na jesienne kursy obedience z instruktorami NA FALI! Podczas zajęć poznacie podstawy pracy w naszej ulubionej dziedzinie psich sportów, zbudujecie poszczególne ćwiczenia i przygotujecie się do startu w pierwszych zawodach. Poznane u nas fundamenty z powodzeniem będziecie mogli wykorzystać również w innych dyscyplinach psich sportów.

Posted by admin
Październik - 3 - 2019

Za nami bardzo pracowity weekend Mistrzostw Polski Obedience 2019. Podczas zawodów wystąpiliśmy w podwójnej roli – działaliśmy zarówno jako organizatorzy, jak i zawodnicy. Dwa dni zmagań, dwa ringi startujące równolegle – oj działo się!

Nasi zawodnicy wystąpili we wszystkich klasach obedience. W klasie 1 zobaczyć można było Crumpa i Orbita. Do klasy 2 zgłoszeni zostali: Enox, Shot, Spock, Weezy, Wojak i Zaksa. W mistrzowskiej klasie 3 walczyli: Berek, Keen, Pojke, Rysiu, Taika i Tough. Nasze najlepsze wyniki przedstawiają się następująco:
Klasa 3 – sobota: drugie miejsce i ocena doskonała: Klaudia i Keen
Klasa 3 – niedziela:
– pierwsze miejsce i ocena doskonała: Joanna i Tough
– piąte miejsce i ocena doskonała: Monika i Berek
Klasa 2 – niedziela: pierwsze miejsce, ocena doskonała i awans do klasy 3: Małgorzata i Spock

Naszym zawodnikom przypadły również tytuły mistrzowskie!
Małgorzata i Spock zdobyli tytuł Mistrza Polski Obedience w klasie 2.
Joanna i Tough zostali z kolei Wicemistrzami Polski Obedience w klasie 3.

Posted by admin
Wrzesień - 16 - 2019

Otwieramy nabór na jesienne Kursy Obedience – last minute! W programie kurs fundamenty, kurs klasa 0, klasa 1, klasa 2. Spotykamy się we wtorki o godz. 17.00 w Chwaszczynie. Koszt czterech spotkań: 300 zł (nowi uczestnicy) / 250 zł (absolwenci).

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.09.2019! Będzie intensywnie i treściwie!

Zapisy poprzez: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvxAZ58wV8I6tc6am13fzGZAaYi630sTNN8kovyULKPpMNmA/viewform?fbclid=IwAR14vsOM8E9QNWFybQZnnr92Yc_jGveq8juVl5B6YkezwGcmLDREYuep0qQ

Więcej informacji: nafaliobi@gmail.com