Posted by admin
Sierpień - 7 - 2011

To nie tylko sport, nie tylko praca z psem… To pasja i sposób na życie.

Dyscyplina, w której można się całkiem zatracić… Zdobywać kolejne klasy wtajemniczenia… Udoskonalać technikę w poszukiwaniu idealnego porozumienia między człowiekiem a psem.

Dyscyplina, która nie dyskryminuje…

Pod względem człowieka… Nie musisz być piękny, młody i bogaty by trenować obi. Sportowe posłuszeństwo nie wymaga super sprawności, ani dużych możliwości… Trenować może każdy, samodzielnie lub w grupie… Wyposażenie to smakołyki, zabawki, kilka pachołków i aport.

Ani pod względem psa. Duży czy mały, młody czy stary, kudłaty lub całkiem bez włosa… Nie jest ważne pochodzenie, ani jego rodowód… Każdy pies może trenować obedience i odnosić sukcesy – wielkie i spektakularne lub całkiem malutkie… Ćwiczeń jest wiele, doceniana jest za równo dynamika, jak i precyzja… Tutaj możesz odkryć talent swojego psa, a potem błyszczeć nim na zawodach.

Obedience uczy jak współpracować i budować dobre relacje z naszym psem… Uczy też nieograniczonej kreatywności, żelaznej konsekwencji, tego jak ważne są jasne zasady i czytelne sygnały… Uczy ogromnej cierpliwości i radości z najmniejszych drobiazgów.

Obedience pomaga nam mieć lepszego psa…

Ale przede wszystkim uczy jak zostać lepszym człowiekiem!

Posted by admin
Sierpień - 7 - 2011

Na co dzień trenujemy na Wybrzeżu. Natomiast nasz klub gromadzi osoby z różnych części Polski i z tej przyczyny falowe treningi odbywają się również w innych miastach m.in. w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Stałą siedzibą treningów jest Trójmiasto. Nie ograniczamy się do jednego miejsca, treningi odbywają się na różnych obiektach sportowych i dostępnych placach. Zimą dodatkowo korzystamy z hal i sal gimnastycznych.

Treningi są realizowane w formie indywidualnej i grupowej.
Pomorzanie ćwiczą głównie w tygodniu. Weekendy są dla osób, które przyjeżdżają do nas trenować, a mieszkają daleko od morza…

Posted by admin
Sierpień - 7 - 2011

Spotykamy się i trenujemy razem, ponieważ chcemy zbudować dobrze zorganizowaną drużynę sportową. W grupie jest siła, a jeżeli grupa ma jeden cel to siła jest jeszcze większa. Chcemy rozwijać siebie i nasze psy, zdobywać coraz wyższe klasy, coraz wspanialsze trofea. Chcemy wspólnie jeździć i uczyć się od najlepszych, organizować ciekawe spotkania, które będą promować obedience w Polsce, chcemy startować w kraju i zagranicą. Wspieramy się i kibicujemy sobie wzajemnie, od sukcesu jednostki ważniejszy jest dla nas sukces drużyny- to nasz przepis, żeby być zawsze Na Fali.

A poza tym świetnie czujemy się w swoim towarzystwie pracując z naszymi wspaniałymi psami. Lubimy aktywnie spędzać wolny czas, rozwijając swoją pasję i bawiąc się przy tym wyśmienicie. Jesteśmy bardzo ambitni i zaangażowani, ale nie zapominamy o tym, że nasze treningi mają być też zawsze wielką frajdą dla nas i naszych psów!

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

IMG_3681IMG_3667IMG_3659IMG_3658