okokok/home/bursztyn/domains/psynafali.pl/public_html/agilityokokok Team NA FALI : Na Fali
fake rolex Replique Montre

Jesteśmy grupą bardzo różnych osób – łączy nas wspólna pasja. Uwielbiamy psy i kochamy sport, dlatego wspólnymi siłami tworzymy Centrum Sportów Kynologicznych.

CSK Na Fali to miejsce, w którym możesz trenować ze swoim psem, przygotować się do zawodów, a z czasem dołączyć do naszej drużyny.

A jak agility. Team Agility NA FALI to pasjonaci psich sportów sprawnościowych. Dynamizm agility jest źródłem radości zarówno dla nas, jak i dla naszych psów. Sport ten ciągle stawia zawodników i ich psy przed nowymi wyzwaniami, kreuje coraz ciekawsze sposoby prowadzenia psa po torze. Rosnący poziom wyszkolenia przewodników czyni agility prawdziwym wyzwaniem również dla trenerów. Mamy już wieloletnie doświadczenia oraz sukcesy zawodnicze, instruktorskie i organizatorskie. Za nami reaktywacja agility w Trójmieście, wyszkoleni instruktorzy, trzykrotna organizacja zawodów agility z ramienia oddziału ZKwP w Sopocie (w tym kwalifikacji do Mistrzostw Świata) i prowadzenie wielu pokazów. Seminaria, obozy agilitowe na stałe wpisane są w nasz kalendarz rozwoju zawodniczego i trenerskiego. Przed nami kontynuacja intensywnego rozwoju i solidnych przygotowań do zawodów.Pozostajemy wierni idei otwierania się na wszystko co sprawia, że porozumienie i więź z naszymi psami jest coraz doskonalsza.

G jak grupa. Grupa  zawodników i instruktorów, która tworzy Team Agility Na Fali: Ania Basińska & Bonus; Ula Grzegorzewska & Bajka & Grzywka; Monika Krella & Nora & Berek; Ania Kulawiak & Lilla & Canna; Ala Matejuk & Timi; Gosia Noetzel & Viga; Monika Pożarowszczyk & Coffee & Nestea; Ola Sabo-Sierzputowska & Jaga; Ada Spyra & Bessy; Karolina Spyra & Diamond; Monika Szpakowska & Yaga & Yessica; Bartek Żydok & Stefan.

I jak inspiracja. Inspiracją dla nas są nasze psy. Programy treningowe układamy w zależności od ich potrzeb i możliwości. Nasze psiaki to w przeważającej ilości pastuchy i myśliwce. I tak agilitowe stado NA FALI tworzą: 2 golden retrievery, 2 owczarki australijskie, 2 owczarki belgijskie tervueren, 2 owczarki szetlandzkie, bearded collie, chiński grzywacz, cocker spaniel angielski, flat coated retriever, nova scotia duck tolling retriever, owczarek szkocki collie, sznaucer miniaturowy oraz sunia mix, a już niebawem dołączą przedstawiciele innych ras (border collie, labrador retriever, maltańczyk, owczarek niemiecki, pudel toy, yorkshire terier – obecnie przygotowują się do swoich pierwszych startów w zawodach). Nasza psio- ludzka grupa jest dowodem na to, że każdy pies ze swoim właścicielem mogą rozpocząć swoją przygodę z agility.

jak ludzie i jak lojalność. Ludzie tworzący naszą agilitową społeczność są wartością samą w sobie. Nie przeszkody do treningów, nie plac szkoleniowy, ale właśnie ludzie – oddani wspólnej pasji, lojalni wobec siebie nawzajem i szlachetni w sportowej rywalizacji. To oni tworzą  Centrum Sportów Kynologicznych NA FALI. Na FALI to nazwa, która kreuje nową , niepowtarzalną jakość , tak jak grupa ludzi która ją tworzy!

jak idea. Idea, która w naszych działaniach jest zawarta w symbolu psa na fali. Ten graficzny symbol, autorstwa Hani Rączkowskiej, wytycza wartości etyczne, które niesie fala psich sportów. I niesie je dumnie. Logotyp psa na fali to znak i marka ludzi oddanych pasji, realizowanej zgodnie z najlepszymi wartościami sportów kynologicznych. Szanujemy i kochamy nasze psy, bo ze wszech miar na to zasługują! Przez nie, dla nich i z nimi stajemy się lepsi…

T jak towarzysz. Towarzyszami, partnerami zmagań w sportach kynologicznych są psy. My, jako pasjonaci agility, dostrzegamy jednak coś szczególnego w psach, które partnerują człowiekowi w tym sporcie. Wielokrotnie mamy okazje obserwować, jak w ułamku sekundy potrafią podjąć na torze samodzielną, trafną decyzję. Może to ich intuicja, a może mentalne połączenie z przewodnikiem? Wybaczają też  często błędy ze strony przewodnika i z równie mocnym zapałem podążają dalej… i lepiej … tak, aby zadowolić człowieka!

Y jak yardy. Jardy – bo taka jest polska nazwa tej jednostki miary – pochodzą z kraju, który jest kolebką agility. Stają się one symbolem naszej drogi i doświadczeń agilitowych. Owe osiągnięcia i potwierdzone sportowe przyjaźnie są wyznacznikiem naszej wartości. Szlachetność i integracja, jaką wyzwala tak rozumiane agility, stały się wsparciem . Umocniły nasze przekonanie o sportowej drodze i celach naszych klubowych działań. Dają siłę i motywacje na przyszłość!

W założeniu fun, w realizacji sport – agility daje ogromne możliwości radosnej rywalizacji i zawsze sukcesu – nieważne, jaką miarą mierzonego…

To nasz sposób na życie, na codzienną aktywność i realizacje sportową! Dla naszych czworonogów – spełnienie ich naturalnych potrzeb współistnienia z człowiekiem!

Po 6-ciu miesiącach wdrażania się w  arkana agility może okazać się, że to dla Ciebie wspólna droga z Twoim psem i że…

                                                                                          Jesteś NA FALI!

Team Leader: Ula Grzegorzewska