Jaki jest nasz cel?

Mamy sportowe plany, mamy ambitne dążenia i mamy wiarę w powodzenie!

Na fali agility  doskonalimy umiejętności zawodnicze z naszymi psami, rywalizujemy w duchu sportowym na zawodach oraz stanowimy zgrany zespół przyjaciół! Indywidualnie i drużynowo, rodzinnie i towarzysko – zawsze razem… Zawsze na fali agility!

Fala agility unosi nas i prowadzi do sukcesów, tych większych i tych maleńkich. Udział w  zawodach: krajowych, pucharowych, o randze mistrzostw ( także świata )  są dla nas powodem do dumy. Jednak nie mniej dumni jesteśmy także, kiedy na treningach  uzyskujemy satysfakcje z  dobrze wykonanego ćwiczenia. Wspólnie z naszymi psami czerpiemy radość z uprawiania agility !

Fala agility jest też wyzwaniem w  propagowaniu tego pięknego sportu. Staramy się przybliżyć agility poprzez pokazy, spotkania, wykłady i warsztaty.  Chcemy zarażać tą widowiskową dyscypliną psiego sportu coraz to więcej miłośników psów . Chętnie dzielimy się naszą pasją !

Chcemy być zawsze…. NA FALI!

Jeśli chcesz stać się jednym z nas – skontaktuj się z nami. Może już po jakimś czasie nasza drużyna powiększy się właśnie o Ciebie i Twojego psa!

Dołącz do nas!

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

Romeo - welsh terierRosa - spanielZawody Elita Agility, Kwalifikacje do FMBB 2014, JarużynZawody Elita Agility, Kwalifikacje do FMBB 2014, Jarużyn