A jednak autostrada A1 bardzo zmniejszyła Polskę, bowiem wystarczyły tylko 4 godziny jazdy żeby uczestniczyć w Łodzi wraz z klubowiczami Run for Fun w seminarium z Tomkiem Jakubowskim.

Tomka nie trzeba przedstawiać, mimo że widujemy go głównie na zawodach obedience. Przez dwa upalne dni razem z Yessi pokonywałyśmy cztery parkury biegane na różne sposoby. Nagrodą i satysfakcją było czyste przebiegnięcie całego toru. Seminarium z Tomkiem było pierwszym, na którym Yessi po kontuzji biegała na openowej wysokości. Powoli wracamy do wspólnego biegania po torze, chociaż za każdym razie drżę, kiedy widzę ją biegającą z takim zaangażowaniem.

Warto wspomnieć o coraz piękniejszej Łodzi, którą warto zwiedzić nie tylko za dnia. Mam nadzieję, że niedługo znów tu przyjadę.

Monika
Yessi w RfF

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

Romeo - welsh terierRosa - spanielZawody Elita Agility, Kwalifikacje do FMBB 2014, JarużynZawody Elita Agility, Kwalifikacje do FMBB 2014, Jarużyn