W dniu 31 maja w Szkole Podstawowej nr 80 w Gdańsku podczas festynu pod nazwą „Podaruj Rodzinie Promyk Słońca” odbyły się pokazy agility w wykonaniu zawodników CSK NA FALI. Klub reprezentowały następujące teamy: Karolina i Diam, Ada i Bessy, Gosia i Shogun oraz Gosia i Viga. Gospodarze udostępnili wspaniały teren ze świeżo ostrzyżoną trawą. Dzięki naszym klubowym panom – Darkowi i Włodkowi powstał super duży parkur z różnymi przeszkodami. Przedsięwzięcie wspierali także Wioletka oraz Ola i mały Adaś. W słoneczną pogodę na festyn zawitało bardzo dużo dzieci i rodziców. Nasze pokazy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, drużyny nagradzane były brawami, a Shogun zyskał przydomek „torpeda”. Po przebiegach psiaki pokazywały sztuczki. Dużą frajdą dla dzieci była możliwość pogłaskania czworonogów. Pokazy przyczyniły się do promocji agility oraz naszego klubu NA FALI.

Gosia


pok6 pok3 pok5 pok14

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

Romeo - welsh terierRosa - spanielZawody Elita Agility, Kwalifikacje do FMBB 2014, JarużynZawody Elita Agility, Kwalifikacje do FMBB 2014, Jarużyn