Okiem i piórem …

… Falowej Marty – grupa początkujących:

„Na ostatnim Semi z Magdą Łabieniec wiele się nauczyłam. Magda jest wspaniałą trenerką i przemiłą osobą. Z każdym treningiem szło nam, dzięki niej, coraz lepiej i nie mogę sie doczekać kolejnych spotkań. Pomiędzy dwoma dniami semi odbyła się pogadanka teoretyczna która, ze względu na ilość tematów łączących wszystkich psiarzy, przedłużyła się do późnej nocy. Czekamy na kolejny przyjazd Magdy z utęsknieniem i obozy, na które zostałyśmy zaproszone. Marta i Yuko”

… Falowej Gosi – grupa open:

„Bardzo fajne warsztaty, trudne ustawienia, z którymi pod okiem Magdy dałyśmy sobie radę. Zapamiętałam kilka cennych uwag Magdy, na przykład: „Z małym psem nabiegasz się więcej niż z dużym!” – to znaczy, że nie można sobie skracać drogi ani zatrzymywać się. „Nie biegamy tyłem!” – co akurat bardzo mnie cieszy, bo jak biegałam tyłem to często się wywracałam, więc teraz staram się już tyłem nie biegać. Z przyjemnością wezmę udział w następnym spotkaniu z Magdą Łabieniec. Gosia”

… Falowej Moniki – grupa open:

„Magda – jest osobą, która przygodę z psimi sportami rozpoczęła od sportowego posłuszeństwa, a dopiero później pokochała agility. Taka kolejność pozwala przewodnikowi łatwiej przyswoić i usystematyzować zdobywaną wiedzę. Warsztaty pokazały, że w moim przypadku są sytuacje na torze, gdy nie wystarczy sama komenda i trzeba psu pomóc mową naszego ciała. Treningi pod okiem Magdy to kolejne doświadczenie i wytyczne do pracy nie tylko z Yessi, ale także z klubowymi psiakami.
Sobotni trening ostatniej grupy został połączony z wykładem, podczas którego Magda poruszyła wiele agilitowych tematów. Najwytrwalsi zostali do północy. Super było i szkoda, że już po… Monika”

Złota myśl Na Fali

Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem - Edward Hoagland

Zobacz fotorelacje

Romeo - welsh terierRosa - spanielZawody Elita Agility, Kwalifikacje do FMBB 2014, JarużynZawody Elita Agility, Kwalifikacje do FMBB 2014, Jarużyn